Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor LED Schneider 190 cm (75") 75SU702K, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
- Număr anunț
- DA22623774
- Autoritate contractantă
- ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.360,50 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 15:05
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.360,50 RON
din 3.360,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro