Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE DE CURATENIE PENITENCIARUL SLOBOZIA PAC 2-PACHET PRODUSE DE CURATENIE CONFORM OFERTEI
- Număr anunț
- DA22623627
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
- Furnizor / câștigător
- PIRAMIDA FORTE SRL (CUI RO22837712)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 753,40 RON
- Valoare atribuită
- 753,40 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 14:58
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 16:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
753,40 RON
din 753,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro