Ofertă acceptată
Cumpărare directă
8107 2 14 110-6KT-RAHMENDÜBEL MFR 14X110/ 40 /[25]
- Număr anunț
- DA22623514
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI RO22816329)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 14:53
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro