Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reincarcare cartuse imprimanta HP 1018/1022, Samsung 4623F ,BROTHER 5750DW

Număr anunț
DA22621930
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
72513000-4 · Servicii de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.710 RON
Valoare atribuită
2.710 RON
Data publicării
18.03.2019 13:37
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.710 RON

din 2.710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.