Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Drum/Image Unit compatibil Brother DR 3200, DR-3200, DR3200 (BK@25.000 pagini)
- Număr anunț
- DA22625545
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DOBRA (CUI 29059677)
- Furnizor / câștigător
- ROCONSUMABILE SRL (CUI 36932285)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 256 RON
- Valoare atribuită
- 256 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 08:31
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
256 RON
din 256 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro