Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Lexmark T650H11E/T650h31E, black, 25 k, T650dn Original

Număr anunț
DA22606716
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.331,88 RON
Valoare atribuită
1.331,88 RON
Data publicării
15.03.2019 08:54
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.331,88 RON

din 1.331,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.