Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional laser mono Canon i-SENSYS MF426dw, print/scan/copy/fax, A4; print : max 38 ppm (30.3
- Număr anunț
- DA22622943
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.447 RON
- Valoare atribuită
- 1.447 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 14:21
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.447 RON
din 1.447 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro