Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP 250 G6 cu procesor Intel® Core™ i7-7500U 2.70GHz, Kaby Lake™, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB

Număr anunț
DA22622025
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Bolyai Farkas (CUI 4323560)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.537,75 RON
Valoare atribuită
14.537,75 RON
Data publicării
18.03.2019 13:41
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.537,75 RON

din 14.537,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.