Ofertă acceptată Cumpărare directă

Iluminat public provizoriu str Rodnei spate bl.1 - V2

Număr anunț
DA22622667
Autoritate contractantă
DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL (CUI RO7782958)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.950,27 RON
Valoare atribuită
5.950,27 RON
Data publicării
18.03.2019 14:08
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.950,27 RON

din 5.950,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.