Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDIU OPORTUNITATE PRIVIND MASURI INTEGRARE IN COMUNITATEA SCOLARA

Număr anunț
DA22613751
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
INFO-AGRO BUSINESS SOLUTION SRL (CUI RO23927872)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105.000 RON
Valoare atribuită
105.000 RON
Data publicării
15.03.2019 15:01
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105.000 RON

din 105.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.