Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire instalatie electrica

Număr anunț
DA22608181
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU (CUI 5453916)
Furnizor / câștigător
RO 32796806 ECO DIMOS ENERGY SRL
Cod CPV
45311100-1 · Lucrari de cablare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.701 RON
Valoare atribuită
1.701 RON
Data publicării
15.03.2019 10:06
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.701 RON

din 1.701 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.