Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrare de executie impamantare pentru cladiri tehnologice

Număr anunț
DA22618747
Autoritate contractantă
SC UTILITATI PUBLICE CERNAVODA SRL (CUI RO27477177)
Furnizor / câștigător
COSNEL ELECTROCONS BUSINESS SRL (CUI 38130865)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
18.03.2019 11:25
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.