Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon mobil Samsung/Lenovo SRCF Timisoara
- Număr anunț
- DA22626293
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- RHOMBIC TECHNOLOGIES SRL (CUI 37754640)
- Cod CPV
- 32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.450 RON
- Valoare atribuită
- 63.450 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 09:12
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63.450 RON
din 63.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro