Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

Vaporizor Sevoflurane

Număr anunț
DA22624109
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
33171100-0 · Instrumente pentru anestezie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.490 RON
Valoare atribuită
6.741 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
18.03.2019 15:26
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.741 RON

din 7.490 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 749 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.