Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FLUIMUCIL 300MG/3ML X 5 FI (ACETYLCYSTEINUM
- Număr anunț
- DA22625899
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 234 RON
- Valoare atribuită
- 248 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 08:54
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
248 RON
din 234 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro