Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gregal 10mcg,Nistatina 500MUI*20cpr,Liv 52,Duphalac Fruit 667mg/ml,Co-Nebilet 5mg/12.5mg ,Carbocit
- Număr anunț
- DA22615810
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.484,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.484,30 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 09:20
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.484,30 RON
din 2.484,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro