Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE SCUTECE ADULTI UNICA FOLOSINTA DIVERSE MARIMI
- Număr anunț
- DA22598479
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BUCSANI (CUI 15611436)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.530 RON
- Valoare atribuită
- 7.530 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 17:41
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.530 RON
din 7.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro