Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,1% sub estimat

MOTORINA EURO DIESEL

Număr anunț
DA22630449
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BUZAU (CUI 4646960)
Furnizor / câștigător
SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.888 RON
Valoare atribuită
12.908 RON 7,1% sub estimat
Data publicării
19.03.2019 12:21
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.908 RON

din 13.888 RON estimat 7,1%

Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 980 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.