Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutie 50 DVD DVD-R 4.7GB , SET 50 DVD-URI

Număr anunț
DA22628760
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR M BUNESCU (CUI 32841265)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30234400-2 · Discuri digitale polivalente (DVD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,02 RON
Valoare atribuită
42,02 RON
Data publicării
19.03.2019 11:01
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,02 RON

din 42,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.