Ofertă acceptată Cumpărare directă

arc spate Logan

Număr anunț
DA22627949
Autoritate contractantă
U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
Furnizor / câștigător
MOBIL SRL (CUI RO1913850)
Cod CPV
34327200-7 · Coloane si cutii de directie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,84 RON
Valoare atribuită
200,84 RON
Data publicării
19.03.2019 10:27
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,84 RON

din 200,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.