Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elab. docum. certificare IAAF pentru“Stadion de atletism cu capacitate de peste 5000 de locuri "

Număr anunț
DA22596558
Autoritate contractantă
Municipiul Craiova (CUI 4417214)
Furnizor / câștigător
AH SPORT PROJECTS CONSULTING SRL (CUI 37818638)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
13.03.2019 14:27
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.