Ofertă acceptată Cumpărare directă

mese elevi

Număr anunț
DA22624856
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Acad. H. Mihaescu (CUI 16051256)
Furnizor / câștigător
CORISIMO INOVATION SRL (CUI 37658243)
Cod CPV
39121000-6 · Birouri si mese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
18.03.2019 17:24
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 17:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.