Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb instalatii de incalzire si preparare apa calda menajera Complex Olimpic Izvorani
- Număr anunț
- DA22621892
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOTERM GRUP SRL (CUI RO14473661)
- Cod CPV
- 39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.395 RON
- Valoare atribuită
- 5.395 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 13:35
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.395 RON
din 5.395 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro