Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOUSE GENIUS DX-110 USB BLACK MEMORIE KINGSTON DT50/32GB USB PRELUNGITOR 3PRIZE 5 METRI

Număr anunț
DA22628506
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura Judeteana Satu Mare (CUI 37626381)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,14 RON
Valoare atribuită
71,14 RON
Data publicării
19.03.2019 10:50
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,14 RON

din 71,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.