Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Capac toaleta cu senzor si buton

Număr anunț
DA22628391
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.675 RON
Valoare atribuită
1.675 RON
Data publicării
19.03.2019 10:45
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 16:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.675 RON

din 1.675 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.