Ofertă acceptată Cumpărare directă

Membrana bituminoasa strat I

Număr anunț
DA22623333
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44113300-8 · Materiale bitumate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.080 RON
Valoare atribuită
3.080 RON
Data publicării
18.03.2019 14:43
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.080 RON

din 3.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.