Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Zugravire cu vopsea lavabila alba sala mese subsol
- Număr anunț
- DA22607493
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU (CUI 5453916)
- Furnizor / câștigător
- RO 32796806 ECO DIMOS ENERGY SRL
- Cod CPV
- 45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.898,40 RON
- Valoare atribuită
- 12.898,40 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 09:35
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.898,40 RON
din 12.898,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro