Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII TRANSPORT TG. MURES - ORADEA (TUR/RETUR) 21-24.03.2019
- Număr anunț
- DA22623722
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Targu Mures – Marosvasarhelyi Varosi Sportklub (CUI 39506110)
- Furnizor / câștigător
- METANA SERV S.R.L. (CUI RO5180921)
- Cod CPV
- 60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.740 RON
- Valoare atribuită
- 1.740 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 15:03
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.740 RON
din 1.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro