Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII VIDANJARE

Număr anunț
DA22620869
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 23772786)
Furnizor / câștigător
GANDIS GIANA S.R.L. (CUI 39850031)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,20 RON
Valoare atribuită
483,20 RON
Data publicării
18.03.2019 12:54
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 18:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,20 RON

din 483,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.