Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport Satu Mare-Budapesta
- Număr anunț
- DA22615971
- Autoritate contractantă
- Filarmonica de Stat "Dinu Lipatti" Satu Mare (CUI 3896968)
- Furnizor / câștigător
- JANOSI SRL (CUI 5490248)
- Cod CPV
- 60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 617,71 RON
- Valoare atribuită
- 617,71 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 09:29
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
617,71 RON
din 617,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro