Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de incinerare produse alimentare ce nu sunt destinate consumului uman - abonament anual

Număr anunț
DA22629098
Autoritate contractantă
COMUNA POPESTI (CUI 15541179)
Furnizor / câștigător
MEATPROD THOMAS SRL (CUI RO32781988)
Cod CPV
98371120-1 · Servicii de incinerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
590 RON
Valoare atribuită
590 RON
Data publicării
19.03.2019 11:16
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

590 RON

din 590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.