Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scanner Epson WorkForce DS-1630

Număr anunț
DA22617761
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
Cod CPV
38520000-6 · Scanere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.552,94 RON
Valoare atribuită
1.552,94 RON
Data publicării
18.03.2019 10:48
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.552,94 RON

din 1.552,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.