Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 27,8% sub estimat

abonament legislatie

Număr anunț
DA22628950
Autoritate contractantă
SERVICIUL LOCAL "ECO VALEA MUNTELUI COMANESTI (CUI 40101462)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
Cod CPV
48920000-3 · Pachete software de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.367,50 RON
Valoare atribuită
987,40 RON 27,8% sub estimat
Data publicării
19.03.2019 11:10
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

987,40 RON

din 1.367,50 RON estimat 27,8%

Adjudecat la 72,2% din estimat · economie 380,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.