Ofertă acceptată Cumpărare directă

radacinoase

Număr anunț
DA22635126
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.535,80 RON
Valoare atribuită
1.535,80 RON
Data publicării
20.03.2019 07:39
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.535,80 RON

din 1.535,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.