Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,6% sub estimat

1KG DERONI OREZ CAMOLINO

Număr anunț
DA22632913
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03211300-6 · Orez (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,80 RON
Valoare atribuită
447,12 RON 6,6% sub estimat
Data publicării
19.03.2019 14:22
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

447,12 RON

din 478,80 RON estimat 6,6%

Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 31,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.