Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie R2032

Număr anunț
DA22642205
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA IALOMITA (CUI 37586740)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,88 RON
Valoare atribuită
26,88 RON
Data publicării
20.03.2019 13:44
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26,88 RON

din 26,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.