Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM DRENAJ TIP BURDUF CU TUB DE DREN (BURDUF 50 ML, TUB CH 18, 2.2 MM) = APR 2019
- Număr anunț
- DA22639819
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI RO10363240)
- Cod CPV
- 33141640-8 · Drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 400 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 11:52
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
400 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro