Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PADELE RESUSCITARE TEC 5621 ,HARTIE EKG PENTRU EDAN SE 1201,GEL ECOGRAFIC/EKG
- Număr anunț
- DA22638925
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.322 RON
- Valoare finală
- 1.372,50 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 11:12
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.