Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa invertor - instalatie RX Alpha RT (serie 8724)
- Număr anunț
- DA22638105
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI RO17984504)
- Cod CPV
- 31681400-7 · Componente electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.555,55 RON
- Valoare atribuită
- 6.555,55 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 10:38
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.555,55 RON
din 6.555,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro