Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dulap metalic cu plastroane 5x24UH 900/550.250mm + Usa metalica dulap
- Număr anunț
- DA22635364
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.170,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.170,75 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 08:19
- Termen limită
- 25.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.170,75 RON
din 2.170,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro