Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii prestate de personalul de asistenta medicala

Număr anunț
DA22605892
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Comuna Berceni (CUI 36613960)
Furnizor / câștigător
MEDICOVER SRL (CUI RO15446991)
Cod CPV
85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.630 RON
Valoare finală
3.630 RON
Data publicării
14.03.2019 17:56
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.