Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala inkjet, color, A3, rețea, Wi-Fi, fax, copy,duplex

Număr anunț
DA22624723
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA IMOBILIARA BUCURESTI S.A. (CUI 37764910)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.749 RON
Valoare atribuită
3.749 RON
Data publicării
18.03.2019 16:35
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.749 RON

din 3.749 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.