Ofertă refuzată Cumpărare directă

ARDEL GALBEN

Număr anunț
DA22598567
Autoritate contractantă
UAMS MALINI (CUI 16663689)
Furnizor / câștigător
WOOD LAND FOREST S.R.L. (CUI RO36694752)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240 RON
Valoare finală
240 RON
Data publicării
13.03.2019 20:23
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.