Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa fluorescenta cu dispersor 2x20w

Număr anunț
DA22637803
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
Furnizor / câștigător
OTELU-CM SRL (CUI RO2194280)
Cod CPV
31532110-8 · Lampi cu tuburi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,02 RON
Valoare atribuită
84,02 RON
Data publicării
20.03.2019 10:25
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,02 RON

din 84,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.