Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte praf integral 26% cal I ambalat la punga aluminu 500g (pretabil antidot / protectia muncii)

Număr anunț
DA22573928
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 350 (CUI 8887693)
Furnizor / câștigător
AUSTRALIS INTERNATIONAL SRL (CUI RO14742522)
Cod CPV
15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,61 RON
Valoare atribuită
272,61 RON
Data publicării
11.03.2019 13:46
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,61 RON

din 272,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.