Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAP TRIMMY T45M12
- Număr anunț
- DA22624747
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- COSMA INSTALATII SRL (CUI RO16392563)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.324,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.324,40 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 16:43
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.03.2019 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.324,40 RON
din 1.324,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro