Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cupe trofee tricouri personalizate pentru desfășurarea competițiilor sportive, Bacau martie 2019

Număr anunț
DA22634756
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI RO14988323)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.467 RON
Valoare atribuită
7.467 RON
Data publicării
19.03.2019 16:19
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.467 RON

din 7.467 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.