Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii

Număr anunț
DA22643187
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZILE (CUI 4347445)
Furnizor / câștigător
OVISEG COM SRL (CUI 23655395)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
995,10 RON
Valoare atribuită
995,10 RON
Data publicării
20.03.2019 14:28
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

995,10 RON

din 995,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.