Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4

Număr anunț
DA22641391
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALA MIHAIL KOGĂLNICEANU (CUI 23860845)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,25 RON
Valoare atribuită
170,25 RON
Data publicării
20.03.2019 13:08
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,25 RON

din 170,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.