Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marker Schneider Maxx 290, pentru tabla de scris+flipchart, varf rotund 2-3mm, 4 cul/set

Număr anunț
DA22640734
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
POWER OFFICE SRL (CUI RO32398851)
Cod CPV
30192125-3 · Carioca permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59,07 RON
Valoare atribuită
59,07 RON
Data publicării
20.03.2019 12:38
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
20.03.2019 19:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59,07 RON

din 59,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.